Modüler Galvaniz Krom Çelik Su Depoları

MODÜLER SU DEPOLARI

Modüler su depoları krom paslanmaz çelikten galvaniz sacdan sıcak daldırma galvaniz sacdan ve GRP olarak soğuk pres baskılı şekillendirme ve vidalama contalı olarak imal edilmektedir. Modüler su depoları 1250 LT ile 300.000 LT aralığında talebe göre modüller birleştirilerek imal edilmekte modüler su depoları parçalar modüller şeklinde olduğunda dar kapı ve dar alanlarda taşıması daha kolaydır bu yüzden modüler su depoları tercih edilir.

GALVANİZ SU DEPOLARI

Galvaniz su depoları presleme , vidalama ve kaynaklı imalatı yapılmaktadır presleme yöntemiyle imalatı yapılan su depoları yatay modellerdir. 0.70mm ile 2mm arasında imalatımız mevcuttur galvaniz pres su depoları maliyet açısından diğer depolara göre daha hesaplıdır. Galvaniz kaynaklı su depoları kare silindirik dökdörtgen üçgen yatay ve dikey olarak 1.2mm ile 4mm arasında galvaniz sacdan kaynatma yöntemiyle imalatımız mevcuttur.

KROM PASLANMAZ ÇELİK SU DEPOLARI

Presleme kaynaklı ve vidalama sistemiyle imalatı mevcuttur pres su depoları 0.60mm ile 1.5mm arası yatak modellerdir diğer imalatlara göre maliyeti daha düşüktüür krom paslanmaz çelik su depoları kare dikdörtgen silindirik üçgen ve vidalı şekilde imal edilmektedir krom paslanmaz su depoları argon kaynaklı su depoları argon kaynaklı imalartları 1 mm ile 10mm arası talebe göre imalatımız mevuttur 304 ve 316 krom paslanmaz çelikten imal edilmektedir.

Daha yüksek tonajlarda ve kalınlıklarda imalatlarımız mevcuttur.

Bize Ulaşın

Güneş enerjisine yatırım zamanı geldi! Sizde Ünsan Enerji'nin sağladığı çözümler için bizimle iletişime geçin , fiyat teklifiniz hemen size ulaşsın.

Telefon

0232 793 27 42

Email

unsan@unsanenerji.com.tr