Membransız Hidrofor Tankları

Membransız patlamayan hidrofor tankları üç ayrı özelliktedir;

 

  • Birincisi membransız hidrofor tankı siyah sacdan imal edilir. İmalat aşaması bittikten sonra sıcak galvaniz daldırılır, galvaniz daldırma hidrofor tankı olarak adlandırılır. Galvaniz daldırma hidrofor tankları mevcut boya vs istemez, diğer membranlı hidrofor tanklarına göre 10 kat daha uzun ömürlüdür. Galvaniz hidrofor tankındaki membran patlama sorunu ve arıza sorunu yoktur.
  •  
  • İkincisi ise yine siyah sacdan imal edilip iç ve dış yüzeyi epoksi boya ile boyanır. Dış yüzeyine görünüm açısından epoksi boya üzerine kırmızı akrilik özel boya ile tekrar boyanır böylece uzun ömürlü ve şık görünüşlü hidrofor tankıdır.
  •  
  • Üçüncü alternatif olarak da membransız hidrofor tankı yine kaynaklı yöntemle krom paslanmaz çelik sacdan 304 ve 316 kalitede krom saclardan imalat yapılır. Müşteri talep ve isteği doğrultusunda imalat yapılır. Membransız hidrofor tankları membranlı tanklara nazaran minimum 10 kat uzun ömürlüdür. Membran lastiği değiştirme sorunu yoktur. Bu sebeple uzun vadeli düşünen müşteriler membransız hidrofor tanklarını tercih etmektedir.

 

Membransız hidrofor tanklarının montajı için ek bağlantı aksesuarları yine firmamız tarafından üretilmektedir. Hidrofor membransız tankları bu yüzdendir ki siz değerli müşterilerimizin birinci tercihidir. Üretimlerimiz 150 litre ile 5000 litre arasında yapılır. Membransız hidrofor tanklarında projenizde hacim litre belirlenmemiş ise teknik eleman veya mühendisimiz tarafından belirlenmelidir. Gerektiğinde firmamızdan hidrofor tankları konusunda gerekli litre, debi ve kapasite bilgilerini ücretsiz talep edebilirsiniz. Membransız hidrofor tankları dikey, yatay veya özel ölçülerde müşteri talebine göre de üretilmektedir.

 

Hava Federal Cihazı

 

Hava Federal Cihazı

Hava Tahliye

 

Hava Tahliye

Hava Enjektörü

 

Hava Enjektörü

HAVA FEDERAL CİHAZI

  • Membransız hidrofor tanklarında kullanılan hidrofor tankının hava temininde kullanılır ve bu hava membran görevi görür.
  • Hava federal cihazı 10 bar basınçta çalışır. Cihazın çalışması için enjektör memesi kullanılmaktadır. Hava enjektörü memesinin hava federal cihazında kullanılması gerekmektedir.
  •  

Bize Ulaşın

Güneş enerjisine yatırım zamanı geldi! Sizde Ünsan Enerji'nin sağladığı çözümler için bizimle iletişime geçin , fiyat teklifiniz hemen size ulaşsın.

Telefon

0232 793 27 42

Email

unsan@unsanenerji.com.tr