Membranlı Hidrofor (Genleşme) Tankları

Membransız patlamayan hidrofor tankları memransız hidrofor tankları 3 ayrı özelliktedir;

1.membransız hidrofor tankı siyah sacdan imal edilir tamamen imalat aşaması bittikten sonra sıcak galvaniz daldırılır galvaniz daldırma hidrofor tankı olarak adlandırılır galvaniz daldırma hidrofor tankları mevcut boya vs istemez diğer membranlı hidrofor tanklarına göre 10 kat daha uzun ömürlüdür galvaniz hidrofor tankı membran patlama sorunu ve arıza sorunu yoktur membransız hidrofor tanklarının.

2.si ise yine siyah sacdan imal edilip iç ve dış yüzeyi epoksi boya ile boyanır dış yüzeyine görünüm açısından epoksi boya üzerine kırmızı akrilik özel boya ile tekrar boyanır böylece uzun ömürlü ve şık görünüşlü hidrofor tankıdır.

3. alternatif olarak da membransız hidrofor tankı yine kaynaklı yöntemle krom paslanmaz çelik sacdan 304 ve 316 kalitede krom saclardan imalat yapılır bu müşteri talep ve isteği doğrultusunda imalat yapılır krom hidrofor tankları galvaniz ve hidrofor tanklarından daha uzunu ömürlüdür membransız hidrofor tankları membranlı tanklara nazaran minimum 10 kat uzun ömürlüdür membran lastiği değiştirme sorunu yoktur. Bu yüzdendir ki uzun vadeli düşünen müşteriler membransız hidrofor tanklarını tercih etmektedir.

Membransız hidrofor tankları montaj esnasında ek bağlantı aksesuarları yine firmamız tarafından üretilmektedir. Hidrofor membransız tankları bu yüzdendir ki siz değerli müşterilerimizin birinci tercihidir üretimlerimiz 150 lt ile 5000 lt arasında mevcuttur membransız hidrofor tanklarında projenizde hacim litre belirlenmiş ise teknik eleman veya mühendisimiz tarafından belirlenmelidir gerektiğinde firmamızdan hidrofor tankları konusunda gerekli litre debi ve kapasite bilgilerini ücretsiz bilgi alabilirsiniz membransız hidrofor tankları dikey, yatay veya özel ölçülerde müşteri talabine göre de üretilmektedir.

Bize Ulaşın

Güneş enerjisine yatırım zamanı geldi! Sizde Ünsan Enerji'nin sağladığı çözümler için bizimle iletişime geçin , fiyat teklifiniz hemen size ulaşsın.

Telefon

0232 793 27 42

Email

unsan@unsanenerji.com.tr