Firmamız, enerji kaynaklarının doğal yoldan elde edilmesinin ülke ekonomisine büyük bir katkı yaptığı bilinciyle 1992 yılında İzmir’de üretime başladı.

 

Güneş enerjisi sistemlerinin bütün parçalarını yüksek teknoloji ve çevre bilinci ile üretmekteyiz. Sizlere daha kaliteli ve verimli ürünler sunabilmek için bilimsel çalışmalara önem vererek imalat yapmaktayız.

 

Ülkemizdeki ısınma ve ısıtma sorunu yıllardır petrole bağlı katı yakıtlı enerji kaynaklarına dayanan sistemlerle çözülmeye çalışılmıştır. Bunun sonucunda dünyamız kirlenmeye başlamış, ekonomik olarak ise dışa bağımlılığımız artmıştır.

 

Ülkemiz coğrafi konumundan dolayı dört mevsimin de yaşanabilmesi gibi bulunmaz bir ayrıcalığa sahiptir. Hemen hemen her gün güneş gören Türkiye, güneş enerjisi potansiyeli açısından Avrupa’nın en şanslı ülkelerinden birisidir fakat güneş enerjisi sistemlerinin kullanımı bakımından henüz yolun başında sayılmaktadır. Ünsan, enerji kaynaklarını doğal yoldan elde ederek ülke ekonomisine katkıda bulunmaya çalışırken, gelecek neslimize doğayı ve çevreyi temiz olarak emanet etmeyi ilke edinmiştir. Buna yönelik olarak firmamız güneşi konfora dönüştüren, dünyanın en ucuz enerjisini, güneş enerjisini sizlere en mükemmel teknoloji ile sunuyor. Hem ekonomik hem de üretimden montaja kadar kaliteden ödün vermeyen bu enerji sistemlerinden yararlanmanın vazgeçilmez keyfini yaşamak da siz değerli çevre dostlarına düşüyor.

Bize Ulaşın

Güneş enerjisine yatırım zamanı geldi! Sizde Ünsan Enerji'nin sağladığı çözümler için bizimle iletişime geçin , fiyat teklifiniz hemen size ulaşsın.

Telefon

0232 793 27 42

Email

unsan@unsanenerji.com.tr