Firmamız enerji kaynaklarının doğal yoldan elde edilmesi ve ülke ekonomisine büyük bir katkı yaptığı bilinciyle 1992 yılında İzmir’de üretime başladı.
 
Fabrikamızda güneş enerji sistemlerinin her türünün A’den Z’ye kadar bütün parçalarını yüksek teknoloji ve çevre değerinin bilnciyle üretmekteyiz. Firmamız bulunduğu bölgenin kendi dalında en fazla boyler (sıcak su) kazanı üretimine sahip potansiyeldedir. Sizlere daha kaliteli ve verimli ürün sunabilmek için bilimsel araştırmalara hız vererek en verimli güneş enerji sistemlerini imal etmekteyiz.
 
Ülkemizdeki ısıtma ve ısınma sorunu, yıllardır petrole bağlı, katı yakıtlı enerji kaynaklarına dayanan sistemlerle çözülmeye çalışılmıştır. Sonuçta çevremiz her geçen gün kirlenmeye başlamış, ekonomik alanda da dışa bağımlılığımız artmıştır. Türkiye’miz coğrafi konumu itibari ile dört mevsimi bir arada yaşayabilen bulunmaz bir ayrıcalığa sahiptir.
 
Hemen hemen her gün güneş gören ülkemiz güneş enerjisi potansiyeli açısından Avrupa’nın en şanslı ülkelerinden birisidir. Buna reğmen güneş enerjisi kullanımı bakımından henüz yolun başında sayılmaktadır. Bu sebepledir ki ÜNSAN enerji kaynaklarını doğal yoldan elde ederek ülke ekonomisene katkıda bulunmaya çalışırken, gelecek neslimize doğayı ve çevreyi temiz olarak emanet etmek amacındadır.
 
İşte ÜNSAN bu amaca yönelik olarak GÜNEŞİ KONFORA DÖNÜŞTÜREN, dünyanın en ucuz enerjisini en mükemmel teknoloji ile sunuyor. Hem ekonomik, aile bütçesine uygun hem de üretimden motajına kadar kaliteden ödün vermeyen bu sistemlerden yaralanmanın vazgeçilmez keyfini yaşamak da, siz değerli çevre dostlarına düşüyor.
 
ÜNSAN, güneş enerji sistemlerinin her türünü bilimsel ölçüler ışığında, çevre değerlerinin korunması bilinci ve modern teknoloji ile üretmekte. GÜNEŞ, SİZİN ve CEBİNİZİN DOSTU olduğunu hergün gülümsercesine anlatmak isterken sizlere bu ülkede yaşamanın ayrıcalığını tattırıyor. Bizlere de ÜNSAN ürünlerini, ÜNSAN teknolojisi ve kalitesiyle beğeninize sunma bu gururu sislerle paylaşma imkanı veriyor. Hedefimiz yenilikçi, araştırmacı, kalite müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

Bize Ulaşın

Güneş enerjisine yatırım zamanı geldi! Sizde Ünsan Enerji'nin sağladığı çözümler için bizimle iletişime geçin , fiyat teklifiniz hemen size ulaşsın.

Telefon

0232 793 27 42

Email

unsan@unsanenerji.com.tr