Hızlı Tek ve Çift Serpantinli Boylerler TS 736

 

Serpatinli hızlı boylerler basınçlıdır krom galvaniz daldırma emaye epoksi seçenekleri mevcuttur 50 t ile 5000lt arasında serpatinli hızlı boylerler üretmekteyiz serpatinli hızlı boylerlerde tek ve çift serpatinli olarak üretilmektedir serpatinli hızlı boylerin içerisindeki serpatin boylerin kapasitesine göre yüzey ısıtma alanı hesaplanarak imal edilmektedir hızlı serpatinli boylerin içerisindeki serpatin malzeme özelliği SDM çelik çekme krom galvaniz ,bakır ve krom borudan isteğe göre üretim yapılmaktadır. 

Serpatinli hızlı boylerler yatay veya dikey imalat yapılmaktadır flanşlı veya flanşsız imalatı da mevcuttur serpatinli hızlı boylerin izolasyonu ısı geçirmeyen kauçuk levha sünger cam yünü ve poliüretandır izole edilmektedir özel vinlex suni deri fermuarlı galvaniz boyalı sac ve krom sacdan izolasyon seçenekleri mevcuttur buda dış kılıf izolasyonu diye adlandırılır hızlı serpatinli boylerlerde flanşlı boğazlıda üretilmektedir istendiğinde serpatinini tamir  veya değişme özelliğide mevuttur hızlı serpatinli boylerler test basıncı 15 ATÜ çalışma basıncı 8 ATÜ'dür fakat kullanım için en verimli 4-5 ATÜ 'dür.

 

Ürünlerimizde litreler aynı kalmak şartı ile ölçülerde değişiklik hakkımız saklıdır. Ayaklar sacdan , özel takoz veya borudandır. İç gövdesi epoksi sıcak daldırma krom ve emayedir. Serpantinler sıcak daldırma , krom epoksi ve bakır borudandır. Ürünlerimiz kapaksız olup talep üzerine sökülebilir kapaklı yapılabilir.

 

Bize Ulaşın

Güneş enerjisine yatırım zamanı geldi! Sizde Ünsan Enerji'nin sağladığı çözümler için bizimle iletişime geçin , fiyat teklifiniz hemen size ulaşsın.

Telefon

0232 793 27 42

Email

unsan@unsanenerji.com.tr